O mně

Malování miluji od mala a jak šel čas, koníček přešel plynule v obživu. Asi nejradši maluji na plátna… ale nejčastěji na dřevo, hrnky a keramiku, kamínky, časem přibyla i malba na svíčky, pouzdra na brýle, deštníky a všelijaké jiné předměty, které mi přijdou pod ruku. 🙂

Vytvářím také různé výřezy z překližky – nejčastěji náušnice, ale také třeba cedulky na dveře nebo hodiny.

Za zhruba 20 let, co mě malování živí (a já za to nepřestávám být vděčná), si zákazníci zvykli objednávat si u mě všechno možné malované na objednávku – moc ráda pracuji na jejich přání a pomáhám tak vytvořit originální dárek nebo dekoraci.

Ze svých obrazů nechávám dělat tisky – kromě těch k zarámování hlavně pohlednice, záložky do knih, magnetky a cedulky. Baví mě doplňovat obrázky citáty, které mám ráda a ještě radši je šířím dál. 🙂

Berte prosím tyto stránky jako mou prezentaci a inspiraci k potencionálním objednávkám… Svou tvorbu prodávám na Fleru, případně se s Vámi ráda na čemkoliv domluvím mailem, telefonicky nebo na Facebooku či Instagramu.

Osobně Vás moc ráda uvidím na nějakém z řemeslných trhů, na kterých o víkendech prodávám. Jejich seznam zde na stránce „Kalendář akcí“.

Děkuji 🙂